Parallax Testimonials

Üyelerimizden...

 • Sitenize bir arkadaşımın tavsiyesiyle girdim ve çok da memnunum. Arkadaşlarıma da tavsiye ettiğimi bilmenizi isterim. Çok düzeyli ve saygılı arkadaşlıklar kurdum.

  — Dilara —
 • Yığınlarca ortak noktamız vardı ve tabii ki konuşacak bir sürü şeyimiz; ortak görüşlerimiz, hobilerimiz, hoşlandığımız şeyler ve  mekanlar herşey herşey birbirine o denli uyuyordu ki; aramızda kocaman bir sihir oluşmaya başladı. “You make me feel brand new”  artık bizim şarkımız olmuştu.  Ve sonunda 12.07.2008 tarihinde hayatımızı büyük bir istekle birleştirdik. Size minnettarlığımı bildirmek isterim; bana hayatımın anlamını bulup verdiğiniz için sonsuz sonsuz sonsuz teşekkürler.

  — Tuğba & Mustafa —
 • Sitenize üye olduktan kısa bir süre sonra, yine bu sitenin üyesi çok tatlı bir bayanla tanışıp kısa sürede evlendik. Darısı benim ve onun arkadaşlarının başına diyoruz. Sitenizde bize bu imkanı verdiğiniz için de yöneticilere çok teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla.

  — herkülcan &*sonbahar* —
 • Sevgili Siberalem yöneticileri, yaklaşık 10 ay evvel siteyi bir arkadaşımdan duydum. Burada biri ile tanıştım ve 29.12.01 nişanlandık! Birbirimizi çok seviyoruz. Sizlere teşekkür etmek istiyorum… Sevgiler ve selamlar.

  — Mine* —
Back to Top